جواب : بله ؛ کلیه درگاه های پرداخت اینترنتی متصل به شبکه بانکی ایران است و دارای مجوز از بانک مرکزی ایران و همچنین امنیت کافی با از استفاده از پروتکل امنیت جهانی SSL می باشند.

جواب : بله ؛ کلیه محصولات فروشگاه اینترنتی فرش تک و توک دارای ضمانت نامه الیاف استفاده شده در بافت فرش (طبق ضمانت نامه درج شده محصول در سایت) می باشد و همچنین محصولات دارای 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصالت کالا است.

جواب : بله ؛ کلیه محصولات دارای مناسب ترین قیمت در بین تمامی فروشگاه های اینترنتی می باشد و کالا مستقیما از تولیدکننده دریافت می شود و به دست مصرف کننده می رسد.

جواب : در صورت خرید محصول ، اگر محصول در انبار موجود باشد در بازه 5 الی 10 روزه بدست مشتری می رسد، اگر محصول در انبار موجود نباشد در بازه 10 الی 20 روزه بدست مشتری می رسد.
لازم بذکر است در فصل زمستان بازه تحویل محصول به دست مشتری 10 الی 20 روز خواهد بود.

جواب : بله ؛ در تمامی مراحل خرید در سایت شما می توانید فاکتور مربوطه را ذخیره (دانلود) نمائید ، همچنین در هنگام تحویل محصول به مشتری فاکتور و برگه ضمانت نامه (طبق ضمانت نامه درج شده محصول در سایت) نیز تحویل داده می شود.
لازم بذکر است اگر محصولی برگه ضمانت نامه ندارد ولی در مشخصات محصول در سایت ضمانت نامه درج شده است فاکتور محصول به عنوان ضمانت نامه تلقی می شود